Flash movie.


MERCEDES SPRINTER 313 CDI
Ilość miejsc: Samochód specjalistyczny do przewozu do 4 osób niepełnosprawnych na wózkach inwalidzkich bądź 9 osób wraz z kierowcą.
Wyposażenie: Samochód z podjazdem na wózki inwalidzkie, 4 stanowiska dla osób na wózkach inwalidzkich, unikalny system (szelkowy) pasów bezpieczeństwa do zabezpieczenia wózka jak i osoby siedzącej na nim. Samochód również może przewozić do 9 osób wraz z kierowcą na wygodnych regulowanych fotelach. Dodatkowe ogrzewanie przestrzeni pasażerskiej jak i klimatyzacja podnoszą komfort podróży na dalekich trasach.

Mercedes Sprinter 313 CDI
Ilość miejsc: Samochód przeznaczony do przewozu 9 osób wraz z kierowcą.
Wyposażenie: Samochód specjalistyczny przeznaczony do przewozu do 3 osób na wózkach inwalidzkich bądź do 9 osób wraz z kierowcą, posiada podjazd najazdowy oraz unikalny i bezpieczny system (szelkowy) pasów bezpieczeństwa dla osób podróżujących na wózkach inwalidzkich.

MERCEDES SPRINTER 519 CDI
Ilość miejsc: Autobus przeznaczony do przewozu 19 osób wraz z kierowcą.
Wyposażenie: Klimatyzowane i estetyczne wnętrze, wygodne regulowane fotele, 2 monitory LCD, TV, DVD, GPS

Mercedes Sprinter 314 CDI
Ilość miejsc: Samochód przeznaczony do przewozu 9 osób wraz z kierowcą oraz 3 wózków inwalidzkich.
Wyposażenie: Podjazd do wózków inwalidzkich, mocowanie wózka inwalidzkiego, 8 wygodnych regulowanych foteli, klimatyzacja.

Mercedes Vito Tourer Select 116
Ilość miejsc: Samochód przeznaczony do przewozu 8 osób wraz z kierowcą.
Wyposażenie: Wygodne regulowane fotele, klimatyzacja z indywidualnym nawiewem, indywidualne oświetlenie, Dvd, na wyposażeniu box dachowy do przewozu bagażu bądź do 8 par nart.

FORD TRANSIT H2 L4
Ilość miejsc: Autobus przeznaczony do przewozu 18 osób wraz z kierowcą.
Wyposażenie: Wygodne regulowane fotele, klimatyzacja z indywidualnym nawiewem, indywidualne oświetlenie.

PRZYCZEPKA
Wyposażenie: Przyczepka resorowana idealna do przewozu bagażu jak i sprzętu audio oraz innych rzeczy narażonych na wstrząsy.

Copyright by ART-COMP '2010